Maseczka na regulowanym sznurku, dzięki czemu możesz mięć ją zawsze przy sobie bez obawy, że zgubisz czy zapomnisz. Łatwo zsuwa sie z twarzy i mieć ja na szyi, a w razie potrzeby znowu ubierasz. 

Maseczka uszyta w naszej pracowni w Krakowie z dzianin Bozzolo-wych, więc można by nic już o niej nie pisać, bo kto zna nasze dzianiny wie jak bardzo przyjazne są dla skóry.

Poniżej informacje dla tych którzy Bozzolo jeszcze nie zdążyli poznać ;)

Szyjemy z dzianin bawełnianych z atestem Oeko-Tex standard 100. Bawełna nie blokuje swobodnego oddychania jest bezpieczna dla skóry, nie powoduje reakcji alergicznych bez szkodliwych farb. Delikatna struktura dzianiny nie powoduje ucisku, zapewnia swobodę ruchu w czasie mówienia.

Maseczka posiada dodatkowy otwór przez który możemy włożyć filtr (w załączeniu flizelinowy) lub dołączyć własny wg. potrzeb. Zalecamy uprać przed pierwszym użyciem, a także prać po każdym użyciu w 60`C.

Wymiary: szerokość: 20cm, wysokość: 12 cm po rozłożeniu 20cm

 

Skład: bawełna 95%, elastan 5%.

 

Do maseczki dołączam filtr flizelinowy niejałowy, który można prać w 60’C i prasować w wysokiej temperaturze, ale przez bawełniany materiał, ponieważ wykonany jest on z polipropylenu i pod wpływem wysokiej temperatury żelazka ulega topieniu się. 

Podobne produkty